انتصاب سرپرست مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد

طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع، جناب آقای دکتر محمدرضا رضایتمند به عنوان سرپرست مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد تعیین گردید.
متن حکم ایشان به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر رضایتمند
با سلام و احترام
        با توجه به تعهد، تجارب و سوابق کاری و شایستگی های علمی و مرتبط جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت برنامه ریزی ، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تعیین می گردید.
امیدوارم با بهره گیری از تجربیات گرانسنگ خود و سایر همکاران ارجمند و معاضدت و تعامل سازنده با دیگر مدیریت های مرتبط و وزارت متبوع به گونه ای عالمانه در ساماندهی برنامه های منابع مالی دانشگاه اقدام فرمایید که این دانشگاه مانند گذشته در تداوم نقش ممتاز ملی خود به الگویی در عملکردهای برنامه ریزی شده مالی برای کشور شناخته شود .
توفیق روز افزونتان را از پیشگاه خداوند منان مسألت دارم .

انتصاب قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع

جناب آقای دکتر یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع، طی حکمی جناب آقای دکتر رضا اطمینانی را به سمت قائم مقام خود در معاونت توسعه مدیریت و منابع تعیین کردند.
متن حکم ایشان بدین شرح است:
جناب اقای دکتر رضا اطمینانی
با سلام و احترام
پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، با عنایت به تعهد، تجربیات و سوابق اجرایی ارزشمند و قابل قبولتان در حیطه های بهداشت و درمان و با توجه به شعارها، اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید و اهمیت استمرار برنامه های استراتژیک و عملیاتی دانشگاه، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع تعیین می نمایم.
امید دارم با یاری خداوند متعال و رعایت کامل جوانب شرعی و قانونی، با بهره گیری از توان علمی و تجارب خود و تعامل سازنده با مدیران و کارشناسان محترم حوزه معاونت و سایر واحدها، ضمن هماهنگی کامل با اینجانب در انجام وظایف محوله موفق باشید.

انتصاب معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو

دکتر اصغری معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی دکتر محمدحسین حریری را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو منصوب کرد.
متن این حکم به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محمد حسین حریری
با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی در حوزه توسعه و مدیریت منابع به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو منصوب می شوید. با توجه به لزوم تامین منابع مورد نیاز سازمان برای انجام بهینه ماموریت های محوله، لازم است حداکثر تلاش خود را در جهت تامین این منابع و همچنین توزیع و مصرف بهینه آنها بعمل آورید.
حمایت و پشتیبانی از ادارات کل و واحدهای تخصصی سازمان غذا دارو باید اولویت اول آن معاونت باشد.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری و مساعدت کلیه همکاران در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

صفحه‌ها

اشتراک در معاونت توسعه مدیریت و منابع RSS