رفتن به محتوای اصلی
x

بازديد معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از مرکز آموزشی درمانی سيدالشهدا(ع)

پنجشنبه ٢٢ خرداد ماه، دكتر يوسفي معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  به همراه همكاران واحد مهندسي پزشكي دانشگاه از پروژه هاي آماده بهره برداري بيمارستان سید الشهدا (ع) بازدید نمودند.

در این بازدید که مسئولین از پروژه هاي آماده بهره برداري بیمارستان شامل بخش پيوند سلولهاي بنيادي با ٦ تخت بستري ، بونكر دستگاه شتابدهنده خطي توموتراپي مدل Radxiact 9 ساخت كمپانيAccuray ، درمانگاه طب تسكيني و پروژه توسعه بخش راديوانكولوژي دیدن کردند، دکتر یوسفی طی سخنانی اقدامات انجام شده و تحولات اخير بيمارستان سيدالشهدا(ع) را انقلابي در حوزه درمان سرطان و افزايش اميد به زندگي اين دسته از بيماران در استان برشمرد.

شایان ذکر است خريد دستگاه توموتراپي كه از تكنولوژي فوق پیشرفته  برای درمان بیماران سرطانی برخوردار است به همت رییس و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه دانشگاه و همچنین پيگيري هاي مديران ستاد دانشگاه جهت اختصاص دستگاه مذكور  به بيمارستان سيدالشهدا (ع) با ارز دولتی و از طريق هيات امنا صرفه جوئي ارزي انجام گرفت و هزينه آماده سازي بونكر جهت نصب دستگاه از طريق اعتبارات داخلي تامين شده است.

گفتنی است كليه هزينه هاي طراحي و ساخت و راه اندازي بخش پيوند سلولهاي بنيادي و درمانگاه طب تسكيني از محل كمك هاي مالي خيرين تامين شده است .